مقالات

کاربردی ترین برنامه های ماشین لباسشویی کدام است

کاربردی ترین برنامه های ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی دارای برنامه های مختلفی است که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارد برای اینکه در مصرف برق و آب و مواد شوینده صرفه جویی کنید ما کاربردی ترین برنامه های ماشین لباسشویی را برای شما توضیح داده ایم.

برنامه های ماشین لباسشوییالیاف مصنوعی

تمام لباس های روزمره ما الیاف مصنوعی هستند با رنگ های مختلف، بهترین برای برنامه روز مره که معمولا در تمام برند های لباسشویی طراحی و تعبیه شده است و میتوانید برای ۹۰ درصد شستشو هایتان از آن استفاده کنید یکی از کاربردی ترین برنامه های ماشین لباسشویی، برنامه Synthetic با درجه ۴۰ می باشد که مدت زمان آن حدود ۷۵ دقیقه است این برنامه کامل ترین برنامه از لحاظ تعداد شستشو و آبکشی و خشک کردن است.

این برنامه از هر لحاظ کامل طراحی شده شستشو آبکشی و نرم کننده به این صورت که میتوانید در مخزن نرم کننده مایع نرمکننده بریزید و در آخرین آبکشی مایع را داخل میبرد. توجه داشته باشید استفاده از مایع نرم کننده اختیاری است.

الیاف ظریف

برای شستشوی الیاف حریر و ظریف در ماشین لباسشویی تنوع بالایی وجود دارد ولی یکی از بهترین و کاربردی ترین برنامه های ماشین لباسشویی که در تمام لباسشویی ها طراحی شده و میتوان به آن اعتماد کرد که به الیاف حریر ما صدمه نزنند برنامه Delicate با درجه ۳۰ میباشد که مدت زمان آن حدود ۴۵ دقیقه است. این برنامه نیز کامل ترین برنامه برای الیاف ظریف است که طوری طراحی شده که دیگ ضربه های آسیب پذیری را به الیاف وارد نکند.

الیاف خشن

یکی از شستشو های سخت شستشوی الیاف طبیعی است لباسها با جنس کتان یا جین برای شستشوی لباس های جین ، کتان و لباس های کار که احتیاج به شستشوی بالایی دارند میتوانید از برنامه Cotton با درجه آب ۶۰ استفاده کنید تا شستشو به عالی ترین نحو صورت گیرد.

 

در نوشته بالا کاربردی ترین برنامه های ماشین لباسشویی دکر شد ولی خانواده ها در هنگام خرید لوازم خانگی که ماشین لباسشویی از مهمترین آنها می باشد مدلها و برند های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام کارایی و عملکرد خاص خود را دارند در زیر مطالب مرتبط با خرید لوازم خانگی به خصوص ، ماشین لباسشویی و عملکرد آن ذکر شده است.

با برخی برنامه های ماشین لباسشویی بیشتر آشنا شوید
توضیح برنامه های ماشین لباسشویی
جدیدترین و پرفروش ترین لباسشویی ها

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *