مقالات

معرفی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E

معرفی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E از انواع زیبا و کارآمد برند بوش Bosch است که دارای گنجایش 14 نفره وبرای خانواده های زیاد و متوسط مناسب می باشد. این نوع ظرفشویی مبله است و دارای سایزی ایده آل و مناسب می باشد که در کابینت های استاندارد خیلی راحت جای می گیرد. این دستگاه ظرفشویی دارای حسگر بار AquaSensor می باشد که به شکل خودکار مقدار ظروف را می تواند مشخص نماید و به اندازه مناسب برای ظرفها آب را بکار می برد و سبب صرفه جویی در هزینه های ماهیانه می باشد. به دلیل دارا بود یک موتور پرقدرت EcoSilence Drive موقع شستن ظرفها از این دستگاه صدای کمی در می آید و این باعث صرفه شویی در مصرف انرژی خواهد شد، به طوری که صدای این مدل ظرفشویی فقط 44 دسی بل می باشد. از نکاتت مهم و برجسته موقع تهیه ی دستگاه مصرف انرژی می باشد، برای همین برند بوش به دلیل  ساختار این موتور پیشرفته و وسایل جانبی بالا و عالی مصرف انرژی را کاهش می دهد که بر این پایه ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E برچسب انرژی A+++  دارا است و از مصرف برق به شدت صرفه جویی می نماید. به دلیل وجود 8 برنامه ی گوناگون خواهید توانست بدون اتلاف آب یا انرژی ظرف ها را تا هر اندازه چربی خیلی خوب بشویید. با استفاده از تکنولوژی HygienePlus در 10 دقیقه دما بالا می رود و تمام باکتری ها و گرد و غبار محو خواهد شد و شستن ظروف به طور کاملا اقتصادی انجام می شود. با تکنولوژی  VarioSpeedPlus خواهید توانست زمان شست و شو را تا 50% کم کنید و یک شستشوی اقتصادی را صورت دهید. فناوری ActiveWater سبب خواهد شد که خیلی زود آب گرم شود و از مصرف انرژی و آب صرفه جویی شود. برند بوش در ماشین ظرفشویی SMS68MI04E دارای سنسور آب Aqua Sensor می باشد که در اولین مرحله، مقدار کثیفی آب را اندازه می گیرد و اگر م آلودگی در آن خیلی پایین باشد برای بارهای دیگر دوباره آن را بکار ببرید و در مصرف آب صرفه جویی نمایید. فیلتر بهداشتی FilterSystem به میزان زیادی ذرات گرد و غبار و باکتری را محو نموده و شستشویی کاملا بهداشتی را صورت خواهد داد. هنگامی که لوله پاره شود، سیستم نشت آب Aqua Stop  سریعا اب را قطع می کند. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E همراه سیستم مدرن و پیشرفته با یک طراحی خیلی شیک و زیبا تولید شده است و زیبایی منحصر به فردی را در هر جا به وجود می آورد.

بررسی و معرفی دستگاه ظرفشویی SMS68MI04E

دستگاه ماشین ظرفشویی دستگاهی است که جهت کاربرد در زندگی مدرن کارایی بالایی دارد و امروزه به یکی از لوازم مهم آشپزخانه مبدل شده است. موقع تهیه این دستگاه مثل لباسشویی باید موارد زیادی را مانند تعداد برنامه ها، امکانات، ظاهر و موتور بررسی نمود، تا مناسب ترین و عالی ترین نوع را تهیه نمود. هنگام تهیه ماشین ظرفشویی یا دیگر وسایل آشپزخانه به مارک بوش خیلی برمی خوریم که اخیرا با طراحی به روزترین دستگاه ها و با وسایل مختلف، طرافداران زیادی پیدا کرده است است. این کمپانی با وجود تجربه ی چندین ساله ی ماشین ظرفشویی های جدید را با موتور پرقدرت EcoSilence Drive و وسایل مدرن تولید نموده است که قادر است در هر منزلی یک دستگاه پر استفاده باشد. اگر می خواهید یک ماشین ظرفشویی را تهیه نمایید، در این متن یکی از عالی ترین انداع مارک بوش را بررسی و معرفی می نماییم.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E

ساختار و طراحی

دستگاه ماشین ظرفشویی از وسایلی می باشد  که ممکن است در روز چند بار به کار برده شود و همواره جلوی دید باشد. برای همین، هم کیفیت و هم ظاهر آن خیلی اهمیت دارد. می توان گفت همه همه کمپانی بوش را می شناسیم. این شرکت همیشه زیباترین ظرفشویی ها را با کیفیت زیادی طراحی و تولید نموده است که برای هر خانواده ای می تواند گزینه ای مناسب باشد. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E از شیک ترین و زیباترین مدل های تولید کمپانی بوش می باشد که دارای گنجایش 14 نفره است. این مدل ظرفشویی دارای بدنه ای ضد زنگ می باشد و با وجودرنگ نقره ای خیلی جدید و امروزی هر آشپزخانه ای را شیک و زیبا می کند. در این دستگاه دسته ای خیلی زیبا دارد و به طرف جلو باز می شود. کمپانی بوش مثل همیشه برند خود را در بالای دسته طراحی نموده که اصالت این دستگاه نشات می گیرد. در روی در، نمایشگر LED وجود دارد که جهت اجرای تنظیماتی مانند فعال کردن قفل کودک و تغییر دما استفاده می شود و موقع شستن روی این نمایشگر نشان می دهد. در چهار اطراف ظرفشویی پایه های دایره ای شکل تعبیه شده که وزن این دستگاه را تحمل می نمایند و به ظرفشویی و زمین فاصله داده اند. قفسه های درونی به طور منظمی پیش هم هستند و گنجایش زیادی از ظروف را درون آن می توان گذاشت. این نوع ماشین ظرفشویی دارای ابعاد 600×600×845 میلی متر است و به راحتی در کابینت مناسب جا می گیرد.

موتور پرتوان

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E دارای موتور EcoSilence Drive می باشد که در خانه ها مورد استفاده است. برق مصرفی این نوع موتور بسیار کم است و صدای کمی هم دارد. این نوع موتور فقط صدایی برابر 44 دسی بل دارد وسبب حفظ آسودگی و آرامش فضای آشپزخانه خواهد شد. امروزه مشتریانش از هر موردی به مصرف انرژی دقت می نمایند و همواره از کم مصرف ترین وسایل استفاده می کنند. برند بوش با ساختار موتور و امکانات پیشرفته در ظرفشویی SMS68MI04E این مدل را به کلاس انرژی A+++ تجهیز نموده که کارایی زیاد آن را نشان می دهد. کمپرسور EcoSilence سبب طول عمر زیادی برای این مدل ماشین ظرفشویی شده است، به طوری که حداقل 10 سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E

وسایل دستگاه ظرفشویی بوش

یکی از امکانات عالی و به روز ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E حسگر AquaSensor می باشد. با استفاده از این حسگر هوشمند قادرید حجم کمی از ظرف ها را هم درون دستگاه بگذارید، زیرا این مدل قادر است حجم ظرف ها را تشخصی دهد و متناسب به آن، اندازه آب مشخصی به کار می رود. اگر می خواهید همه ی چربی روی ظرف ها محو شود، برند بوش در این نوع مدل تکنولوژی HygienePlus را گذاشته که دما را تا 70 درجه سانتی گراد بیشتر می نماید و به این شکل اصلا چربی و لکه روی ظروف وجود نخواهد داشت. تکنولوژی VarioSpeedPlus سبب خواهد شد تا فرآیند شست و شو به سرعت انجام شود و با مصرف کم آب و انرژی زمان شست و شو را تا 50 درصد کم کند. خیلی وقت ها ظرف ها زیاد کثیف نمی باشند و با شست و شو با دستگاه ظرفشویی آب و انرژی زیادی اسراف خواهد شد. اما برند بوش در این نوع دستگاه تکنولوژی Aqua Sensor را بکار برده است که در هر دفعه شستن مقدار کثیفی آب را اندازه خواهد گرفت که اگر تمیز بود در مراحل بعدی از نو آن را بکار می برد.

برنامه های شستشو

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E

Intemsive 70: این نوع برنامه جهت شستن ظرف های خیلی چرب بکار می رود. با آن خواهید توانست با دمای بیشتر ظرف‌های تن را بسیار عالی تمیز و براق نمایید.

Auto 45-65:این نوع شستشوی اتوماتیک که متناسب با مقدار کثیفی ظرف‌ها دمای آب بین 45 تا 65 درجه عوض می نماید تا نتایج عالی را از شستن بگیرید.

Eco 50:می توانید یک شست و شوی اقتصادی را با این نوع برنامه صورت دهید. بیشتر خانم‌ها این نوع برنامه را جهت کاربرد روزانه بکار می برند. Eco 50 با کم کردن زمان و دمای شستشو همه ی ظرف ها را با کاربرد مناسب از آب و انرژی خیلی خوب می شوید.

Night 50:اگر دوست دارید ظروف را در شب و هنگام استراحت خانواده شست و شو دهید این برنامه را بزنید تا دستگاه با کمترین صدا و کاملا بهداشتی ظرف‌ها را بشوید.

Rapid 60:وقتی که زودتر ظرف‌ها برای استفاده می خواهید این برنامه را انتخاب نمایید زیرا با کم شدن زمان شستن و دمای 60 درجه قادر است ظروف را کاملا تمیز نماید.

Glass 40:این برنامه جهت شستن ظروف کریستال بکار برده می شود. حساس‌ترین ظرف ها با دمای 45 درجه و با محافظت کامل می شوید.

Rapid 45:: به سرعت و با دمای پایین ظروف کریستال و شیشه را شسته و کاملا خشک می نماید.

Prewash:این گزینه  مورد استفاده پیش شستشو را در اوقات گوناگونی خواهید توانست بکار ببرید. اگر ظرف ها خیلی کثیف و چرب می باشند این برنامه ابتدا یک شستن کوتاه انجام می دهد و بعد برنامه اصلی  را اجرا می نماید تا این گونه ظروف‌ را بهتر و با کیفیت بیشتر بشوید. این گزینه را همچنین جهت شست و شوی ظرف هایی که فقط باید آبکش شوند می‌توانی بکار برد. در مهمانی‌ها این گزینه کمک کرده و دیگر به زمان بیشتر جهت شست و شوی ظرف ها نیازی ندارید. بعلاوه این برنامه را به خاطر دمای پایین آب جهت شستن میوه‌ هم میتوانید بکار ببرید برای همین به گزینه Prewash میوه شور هم می گویند.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E

Intensive Zone:جهت شست و شوی ظرف های بزرگ فقط باید بعد از زدن گزینه های برنامه اصلی این گزینه را از بین برنامه‌های مخصوص شستشو برگزینید. با بیشتر دن فشار آب در سبد پایینی ظرفهای کوچک  و بزرگ خیلی خوب تمیز و شست وشو می دهد.

Vario Speed Plus:اگر ظروف‌ را در زمان کمتری لازم دارید این گزینه را بزنید تا زمان شست و شوی ظروف‌ شما به 50 درصد کم شود.

Hygiein Plus:گزینه ی شستن بهداشتی که جهت شست و شوی ظرف کودکان یا کسانی که حساسیت دارند به کار برده می شود. با بیشتر شدن دمای آب تا 70 درجه در آخر فرآیند، همه ی ظروف‌ از هر نوع باکتری پاک می شوند.

Extra Dry: برای خشک شدن بهتر ظروف این برنامه را برگزیده تا ظروف‌ شما بدون یک قطره آب بکار برده شوند.

Machin care: : بعد از چند دفعه کاربرد این دستگاه، باید جرم‌گیری شود که این نکته را دستگاه با روشن کردن Machin care به شما اطلاع می دهد و در این صورت فقط باید موقع خالی بودن ماشین ظرفشویی مایع جرم‌گیر را درون دستگاه ریخته و این دکمه را بزنید.

وجود این نوع برنامه های گوناگون سبب خواهد شد تا شما نتایج بی‌نظیری از شستن با این دستگاه را بگیرید و با شستن ظروف با ماشین ظرفشویی استیل برند بوش نوع  SMS68MI04E لذت ببرید.

نتیجه گیری:

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04E

اگر شما هم به دنبال یک ماشین ظرفشویی با کارایی بالا و زیبا هستید، مارک SMS68MI04E طراحی کمپانی بوش بسیار عالی است. این نوع دستگاه دارای گنجایش زیادی بوده و وسایل جانبی جدید و پیشرفته ای را دارا می باشد که این خصوصیت این نوع وسیله را در هر منزلی به دستگاهی لازم مبدل کرده است. دارا بودن موتور پرقدرت و همچنین وجود برنامه های گوناگون در این نوع دستگاه از مصرف انرژی به شدت کم می کند. یکی دیگر از خصوصیات خیلی عالی این ماشین ظرفشویی صدای خیلی کم آن می باشد. 

برای مشاهده قیمت و فروشندگان این محصول ، لینک زیر را ببینید

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MI04

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *