مقالات

معرفی قهوه ساز آرزوم مدل OK001

قهوه ساز آرزوم مدل OK001

قهوه ساز آرزوم مدل OK001 یکی از محصولات زیبا و کاربردی برند ترکیه‌ای «آرزوم» است که می‌تواند انتخابی مناسب برای دوست‌داران قهوه ترک باشد. این قهوه‌ساز برقی از طراحی متفاوت و بسیار چشم‌نوازی بهره‌مند است. مخزن آب دستگاه با حجم نزدیک به یک لیتر امکان تهیه‌‌ی قهوه برای چندین نفر را با هر بار پرکردن این مخزن فراهم می‌کند. جنس مخزن طبخ قهوه این دستگاه از استیل ضدزنگ و مقاوم بوده که سبب بالارفتن طول عمر دستگاه شده است. این قهوه‌ساز دارای یک نازل قهوه است که در قسمت میانی آن واقع شده است. از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این قهوه‌ساز وجود سیستم شست‌وشوی خودکار است. مدت زمان دم‌کشی یک الی دو دقیقه و در حالت دم‌کشی آرام چهار الی پنج دقیقه است که بسته به نوع قهوه خود می‌توانید از هر کدام از این حالت‌ها برای دم کردن قهوه استفاده کنید. برند Arzum یکی از برندهای ترکیه‌ای است که بیشتر در بازار لوازم خانگی کوچک فعالیت دارد.

درست کردن قهوه، کار چندان سختی نیست به‌خصوص اگر قهوه‌سازی حرفه‌ای شما را در این کار یاری کند! قهوه‌ساز، یک ابزار حرفه‌ای برای درست کردن قهوه است که به‌خوبی از عهده‌ی این کار برمی‌آید. قهوه ساز آرزوم مدل OK001 یکی از محصولات شیک و درجه‌یک برند ترکیه‌ای «آرزوم» است که می‌تواند انتخابی مناسب برای دوست‌داران قهوه ترک باشد.

قهوه‌ساز آرزوم مدل OK001

معرفی قهوه ساز آرزوم مدل OK001

این قهوه‌ساز برقی از طراحی متفاوت و بسیار چشم‌نوازی بهره‌مند است. مدل OK001، یک دستگاه تمام‌اتوماتیک قهوه‌ساز ترک است.قهوه ساز آرزوم مدل OK001 ، با توان ۷۱۰ وات و بازدهی زیاد، از کاربردی‌ترین قهوه‌سازهای خانگی است. قهوه‌ ساز OK001 دارای قابلیت تنظیم عملکرد است. کلیدهای تنظیمات عملکرد روی بدنه‌ی این قهوه‌ساز تعبیه شده‌اند. در قهوه ساز آرزوم مدل OK001 ، مخزن قهوه، جلوی دستگاه و در قسمت میانی آن قرار گرفته است. این قهوه‌ساز یک نازل قهوه هم دارد که آن هم در قسمت میانی واقع شده است؛ مدت زمان دم‌کشی قهوه در این قهوه‌ساز، یک الی دو دقیقه و در حالت دم‌کشی آرام چهار الی پنج دقیقه است که بسته به نوع قهوه‌ی مورد استفاده، می‌توان هریک از این حالت‌ها را برای دم کردن قهوه استفاده کرد.

معرفی قهوه ساز آرزوم مدل OK001

عملکرد

تهیه‌ی قهوه با قهوه ساز آرزوم مدل OK001 بسیار سریع انجام می‌شود. به‌این‌ترتیب تهیه‌ی این نوشیدنی دلخواه که خستگی را به در می‌کند، چندان طول نمی‌کشد. زیر دهانه‌ی خروجی قهوه‌ساز، فنجان قهوه قرار می‌گیرد. یک سینی چکه‌گیر هم درست در زیر فنجان تعبیه شده است. این سینی دارای چند شیار است تا اگر ناگهان قهوه چکه کند یا از فنجان سرریز شود، از این شیار‌ها وارد محفظه‌ی تعبیه‌شده در زیر سینی بشود. در این نوع قهوه‌ساز نیازی نیست که آب از قبل جوشانده شود. مخزن آب این دستگاه با حجم نزدیک به یک لیتر امکان تهیه‌ی قهوه برای چندین نفر را با هر بار پرکردن این مخزن فراهم می‌کند. جنس مخزن طبخ قهوه‌ی این دستگاه از استیل ضدزنگ و مقاوم است که سبب بالا رفتن طول عمر دستگاه می‌شود. از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این قهوه‌ساز وجود سیستم شست‌وشوی خودکار است.

جمع بندی

قهوه ساز آرزوم مدل OK001 ، قهوه‌سازی خاص و کاربردی است که امکانات و قابلیت‌هایی فراتر از محصولات مشابه خود را دارد؛ این وسیله به‌خوبی می‌تواند نیاز مصرف‌کننده به یک قهوه‌ساز حرفه‌ای را رفع کند.

مشخصات و فروشندگان قهوه ساز آرزوم مدل OK001

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *