مقالات

مزیت یخچالهای ساید با ساید Door in Door

یخچالهای ساید با ساید Door in Door

سری یخچالهای ساید با ساید Door in Door توانسته‌اند هر آنچه از یک یخچال انتظار دارید را در بهترین حالت و البته در قالبی شیک و مدرن در اختیار شما بگذارند.

مشتریان همیشه به دنبال یخچالی‌ بوده‌اند که هم انرژی کم‌تری مصرف کند و هم آن‌ها بتوانند دسترسی آسان‌تری به محتویاتش داشته باشند. همین امر به‌تنهایی باعث شد فناوری جدیدی به بازار یخچال‌‌ها بیاید که آن را با نام Door-in-Door می‌شناسیم. فناوری‌ای که برای اولین بار توسط ال‌جی معرفی شد. این یخچالهای ساید با ساید Door in Door مجهز به یک درب دیگر روی درب اصلی یخچال است و مشتریان این محصول، می‌توانند تنها با فشار یک دکمه به سرعت و آسانی به مواد غذایی مورد نیاز خود در طول روز دسترسی پیدا کنند.

هدف از طراحی این نوع درب ها فضای بیشتر ، پر نمودن فضای خالی یخچال ، مصرف انرژی کمتر و راحتی بیشتر می باشد . در یخچالهای ساید با ساید Door in Door دیگر لازم نیست برای موادی که به سرمایش کمتری احتاج است یخچال را به طور کامل باز نمود بلکه می توان با قرار دادن این مواد در بخش درب فرعی و استفاده از آنها  در زمان لازم  انرژی کمتری مصرف کرد  . حال چطور ؟

وقتی که یخچال فریزر به دمای خاصی نیاز دارد تا کار سرمایشی مواد درون آن را انجام دهد با باز نمودن درب باعث هدر رفتن سرمایش درون یخچال به بیرون است و تبادل  دمایی انجام می گیرد . اما وقتی که درب یخچال کمتر باز شود  اولا هدر رفتن انرژی کمتر است و ثانیا  چون دمای داخل بیشتر ثابت می شود موتور یخچال انرژی کمتری را جهت جبران دمای سرما  مصرف می کند و به همین لحاظ راندمان یخچال بیشتر و مصرف انرژی کمتر می گردد .

این فناوری از بدو تولد خود تاکنون مورد تحسین متخصصان قرار گرفته و مشتریان استقبال بی‌نظیری از این نوآوری کردند و آن را به عنوان یک استاندارد برای دسترسی سریع و مصرف کم به رسمیت شناختند.

یخچالهای ساید با ساید Door in Door

برند های مختلف لوازم خانگی نیز از این نوع طراحی استفاده کرده اند و توانسته اند هم از نظر ظاهری و هم از نظر بهینه کردن مصرف انرژی محصولات خود را ارتقا دهند.

محصولاتی که این قابلیت را دارند ، بیشتر بشناسید

LG SIGNATURE InstaView Door-in-Door – SG1

Prime 3 Doors کدمدل: DES-3600SS دوو

يخچال سايد باي سايد گالری سری SS-P3200SS اسنوا

حل مشکل باز و بسته کردن در یخچال

یکی از عادات قدیمی ما باز و بسته کردن در یخچال است که به این راحتی‌ها از سرمان بیرون نمی‌رود. عادتی که باعث هدر رفت سرمای یخچال و مصرف انرژی بالاتر آن می‌شود. بررسی ها نشان داده است که به طور میانیگین درب یخچال ۷۹ بار در طول یک روز باز و بسته می شود.  به خاطر وجود قابلیت Door-in-Door در یخچال ال‌جی شما می‌توانید تنها با فشار یک دکمه به آسانی به مواد غذایی و نوشیدنی‌های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. با وجود یخچالهای ساید با ساید Door in Door تعداد باز و بسته کردن درب اصلی در طول روز به کم ترین اندازه می‌رسد. بدین ترتیب خروج هوای سرد تا ۴۷٫۳% کاهش می‌یابد و مواد غذایی مدت زمان بیشتری تازه باقی می‌مانند.

یخچال های درو این دور شامل چه برند ها و مدل هایی می شود ؟

تمامی یخچال های ساید بای ساید ال جی که درب فرعی روی درب اصلی قرار  دارند شامل دور این دور می شوند . همچنین یخچال های ساید بای ساید  مارک های دیگر همچون سامسونگ  هم از این تکنولوژی استفاده می کنند . و منحصر به ال جی نمی باشد . حال مدل های که در ادامه ذکر می شود مانند  یخچال ال جی j327   , یخچال ال جی j33  ,  یخچال ال جی j257  , یخچال ال جی j613  , یخچال ال جی x267   و  x33 شامل یخچال های که دارای دور این دور هستند. یخال های  که داری پیشوند  x  می باشند جزود یخچال های با فناوری اینستا ویو instaview هم هستند. این نکته هم ذکر شود که یخچال دور این دور فقط و فقط فعلا روی یخچال های ساید بای ساید قرار دارد .

خرید یخچالهای ساید با ساید Door in Door آیا ارزش هزینه کردن را دارد

قبل از خرید لوازم خانگی یک از تعیین کننده اصلی مارک و مدل محصول توانایی خرید محصول می باشد . یخچالهای ساید با ساید Door in Door هم از این قاعده مستثنا نمی باشد . اگر صرف هزینه خرید یک ساید با ساید Door in Door برای شما آسان است خرید آن پیشنهاد می شود اما اگر برای شما سنگین است توصیه نمی شود برای امکانی که زیاد مهم نیست  آن را زیر بار مالی سنگین بخرید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *