مقالات

محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر / خانه ای هوشمند تر

محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر

در نمایشگاه CES 2019 ، ال‌جی با نمایش گستره وسیعی از محصولات و طرح‌های مفهومی آینده‌محور در حضور بیش از ‍۱۸۰ هزار نفر بازدیدکننده ناب‌ترین فرصت را برای تقویت دوباره تعهد خود به نوآوری برای زندگی بهتر یافت. محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر ( SIGNATURE ) خانه ای هوشمند تر از گذشته برای شما به ارمغان می آورد.

امسال محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر پدیده ای جدید داشت ، ال‌جی توانست تلویزیونی را خلق کند که نمایشگرش به طرز جادویی ظاهر و ناپدید می‌شود؛ طراحی نوآورانه‌ و انقلابی جدیدی که به نظر می‌رسد با منطق جور در نیاید. سری R از تلویزیون‌های LG SIGNATURE OLED R  با قابلیت بالا آمدن و لوله شدن از طریق لمس یک کلید توانسته طلوع انقلابی در سرگرمی خانگی و تعریف مجدد فضای تماشای تلویزیون را نشان‌ دهد.

محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر

تلویزیون لوله‌شونده OLED تحولی واقعی در بازی صنعت ایجاد می‌کند و کاربران را از محدود بودن به دیوار خلاص می‌رهاند. بنابراین، آنها آزادی کامل برای چیدمان لوازم را در فضای شخصی خود خواهند داشت و دیگر لازم نیست قسمتی از اتاق به صورت تمام وقت به تماشای تلویزیون اختصاص یابد.

محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر

تلویزیون LG SIGNATURE OLED R می‌تواند به سه حالت مختلف برای تماشا تبدیل شود: حالت نمای کامل (‌Full View)، حالت تماشای خطی (Line View) و حالت نمای صفر یا بسته (Zero View). مشتریان می‌تواند از تلویزیون خود با این سه حالت مختلف به روشی استفاده کنند که تا قبل از تولید فناوری OLED امکان‌پذیر نبوده است.

مطالب مرتیط :


ويژگيهاي سري Signature ال جي

ال جی تلویزیون رول شدنی SIGNATURE OLED TV R را بهار ۲۰۱۹ راهی بازار می‌کند

محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر

یکی از زیر مجموعه های محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر لوازم خانگی ممتاز و پیشرفته ال‌جی سیگنچر (LG SIGNATURE) نیز در بخش مخصوص به خود در CES 2019 با مفهوم جوهره ذات با همکاری هنرمند و طراح بریتانیایی، جیسون بروجز، به نمایش گذاشته شدند.

محصولات پیشرفته ال‌ جی سیگنچر

ال‌جی به محصولات ال‌جی سیگنچر قبلی خود چند عنوان جدید شامل ماشین‌های خشکشویی، بار نوشیدنی و یخچال پایین‌فریزر نیز افزود و این خانواده را بزرگ‌تر کرد.

اینها تنها تعداد اندکی از محصولاتی بودند که ال‌جی این هفته در نمایشگاه CES ارائه کرده است. مجموعه نوآوری‌های آینده‌محور ال‌جی قرار است در سال ۲۰۱۹ زندگی مشتریان را بهتر کنند.

منبع : lgblog.ir

محصولات SIGNATURE ال جی
ماشین لباسشویی LG SIGNATURE با فناوری ™Centum System مدل WM-SG120CW
یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل SG1
تلویزیون ۷۷ اینچ LG SIGNATURE OLED G6 – 4K HDR مدل OLED77G6T

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *