مقالات

لوازم خانگی اصلی بوش را چگونه تشخیص دهیم

لوازم خانگی اصلی بوش

یکی از مهترین دغدغه های خریداران لوازم خانگی بوش به دلیل پرداخت هزینه زیاد ، این است که لوازم خانگی اصلی بوش را چگونه تشخیص بدهند.
امروزه در شهر های مرزی (و حتی شهر های مرکزی) اجناسی با نام بوش ارائه می شود و مردم به خاطر ارزان بودن این اجناس به آنجا مراجعه می کنند یا از طریق اینترنتی یا روش های غیره خریداری می کنند و زمانی که عکس دستگاه را برای ما ارسال می کنند، مشاهده می کنیم که مارک های متفرقه مانند میدیا، اسنوا و غیره را با پاک کردن و یا کندن مارک دستگاه و شابلون زدن یا چسباندن مارک بوش بر روی آن به مردمی که با زحمت پول خود را جمع کرده اند و بخاطر ارزان بودن جنس خریداری کنند.


معرفی برند : بوش ، از موتور الکتریکی تا لوازم خانگی


کارخانه بوش آلمان تمام اجناس خود را در سرتاسر دنیا با کد مدل توزیع می کند و شما برای اینکه بدانید این دستگاه اصلی یا تقلبی می باشد کد دستگاه را در گوگل جستجو کنید، اگر کد را به درستی وارد کرده باشید اولین سایتی که در گوگل بالا می آید سایت www.bosch-home.com می باشد. اگر تصویر دستگاهی که خریداری نمودید و یا قصد خریداری دارید با آن مطابقت داشت دستگاه انتخابی شما اصل می باشد. اگر در سرچ گوگل نیامد و یا تصویر متفاوتی بود شک نکنید که آن مدل تقلبی می باشد. یعنی بسیاری از خریداران فکر می کنند که ارزانتر خریداری کرده اند اما چنین نیست و یک جنس تقلبی به آنها فروخته شده است.

برای خرید لوازم خانگی بوش می توانید از سایت خرید لوازم خانگی محصول مورد نظر خود را بیابید و از میان بهترین فروشندگان آن محصول اقدام به خرید کنید

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *