مقالات

فناوریهای جدید لوازم خانگی در نمایشگاه CES 2019 چه خواهد بود

نمایشگاه CES 2019

تنها چند روز به برگزاری نمایشگاه CES 2019 باقی مانده و لاس وگاس آمریکا در هر سال میزبان بزرگترین رویداد فناوری است و این سوال در صنعت لوازم خانگی مطرح است که فناوریهای جدید لوازم خانگی در نمایشگاه CES 2019 چه خواهد بود . امسال، نباید انتظار معرفی نوآوری‌های زیادی را داشته باشیم و بسیاری از شرکت‌ها عمدتا موارد بهبودیافته محصولات و سرویس‌های خود را معرفی خواهند کرد. در هر صورت، در این نمایشگاه احتمالاً شاهد ارائه گوشی‌های تاشو، تعداد بیشتری از گجت‌های مبتنی بر الکسا و گوگل اسیستنت و گسترده‌تر شدن گجت‌های هوشمند خانگی خواهیم بود. لوازم خانگی از صنایعی است که در چند سال گذشته از فناوریهای جدید استفاده های زیاد و جالبی کرده است و شرکتهای ال جی و سامسونگ در این زمینه پیشتاز بوده اند در ادامه ما بررسی خواهیم کرد که فناوریهای جدید لوازم خانگی در نمایشگاه CES 2019 چه خواهد بود.

تلویزیون

CES 2019

یکی از فناوریهای جدید لوازم خانگی در نمایشگاه CES 2019 قطعا در حوضه صوتی و تصویری و بخصوص تلویزیون می باشد . اگرچه هنوز محتوای ۸K چندانی وجود ندارد، ولی در CES 2019 هم شاهد معرفی تلویزیون‌های ۸K خواهیم بود. گفته می‌شود ال‌جی مدل نهایی تلویزیون رول شدنی را معرفی می‌کند و شرکت‌هایی مانند سامسونگ، سونی و TCL هم از محصولات قابل توجهی رونمایی خواهند کرد. در بین ترندهای مربوط به این حوزه، احتمالاً باز هم شاهد بزرگ‌تر شدن تلویزیون‌ها هستیم ولی در رابطه با تکنولوژی درون این تلویزیون‌ها نباید انتظار غافلگیری داشته باشید. سامسونگ سال گذشته یک پنل بزرگ مبتنی بر میکرو LED را نمایش داد و احتمالاً در CES 2019 مدل جدید آن ارائه می‌شود.

مطالب مرتبط:
لوازم خانگی هوشمند ال جی؛ خانه‌ای هوشمند تر از صاحب‌خانه


معرفی آشپزخانه هوشمند ال جی در نمایشگاه CES 2019

خانه هوشمند

CES 2019

سال ۲۰۱۹ سالی است که انواع و اقسام گجت‌ها با یکدیگر یکپارچه‌تر می‌شوند. بیشتر گجت‌های خانگی از دستیار هوشمند گوگل اسیستنت و الکسا پشتیبانی می‌کنند و به همین خاطر، در این نمایشگاه احتمالاً شاهد معرفی نوآوری‌های نرم‌افزاری این دستیارها خواهیم بود که قابلیت‌های چنین گجت‌هایی را افزایش می‌دهند. مانند سال‌های گذشته، در زمینه‌ی معرفی سرویس‌ها و محصولات جدید، سامسونگ و گوگل حضور گسترده‌ای خواهند داشت. گجتهایی بکار رفته در لوازم خانگی مثل یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی در سالهای قیل قطعا بهبود خواهد یافت و راحتی و امکانات ویژه ای را دو شرکت ال جی و سامسونگ که پیشتاز این فعالیت هستند ارائه خواهند کرد.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *