درباره ما

هدف:

نزدیک کردن خریداران لوازم خانگی به فروشندگان این صنف از طریق ثبت اطلاعات و مشخصات دقیق کالاها و فراهم نمودن بستری که فروشندگان لوازم خانگی در تمامی نقاط ایران بتوانند قیمتهای خود را درج کنند تا کربران اینترنتی پس از انتخاب محصول از میان فروشندگان آن بهترین قیمت و نزدیکترین فروشنده را انتخاب کنند

نحوه کارکرد و خدمات رسانی در سایت خرید لوازم خانگی

ما از طریق سایت خود به دو قشر خدمت رسانی می کنیم

1- کاربران اینترنتی

کاربرانی که در فضای اینترنت در جستجو و بررسی خرید لوازم خانگی هستند می توانند با مراجعه به سایت خرید لوازم خانگی تعداد بیشماری از محصولات با برندهای مختلف را بررسی کنند و محصول مورد نظر خود را بیابند و پس از آن از میان فروشندگان مختلف محصول انتخاب شده ، نزدیکترین فروشنده به محل سکونت خود و مناسبترین قیمت را انتخاب کنند و در محل فروشنده اقدام به خرید لوازم خانگی کنند . لازم به توضیح است تمامی این خدمات برای کاربران اینترنتی بدون هیچگونه هزینه ای می باشد.

2- فروشندگان لوازم خانگی

ما در این سایت پنلی در اختیار فروشندگان لوازم خانگی گذاشته که می توانند با تهیه این پنل در فضای اینترنت ” ویترین فروشگاه ” خود را بسازند ، بدین گونه که پس از ثبت نام و درج کردن اطلاعات فروشگاه خود و با پرداخت وجهی می توانند به تعداد تمامی محصولات سایت دسترسی داشته باشند و قیمتهای خود را برای کالاهایی که در فروشگاه دارند ثبت کنند. این پنل پس از تکمیل اطلاعات و ثبت قیمتها ، ویترینی از فروشگاه در فضای اینترنت ایجاد می کند و آن را در معرض بازدید میلیونها کاربر که به دنبال خرید لوازم خانگی می باشند قرار می دهد.

مزیتها

سایت تخصصی در مورد لوازم خانگی

تنوع بسیار بالای محصول و برند که انتخابهای زیادی را در اختیار کاربران و فروشندگان می گذارد

بررسی و مقایسه محصولات مختلف به صورت تخصصی

ایجاد فضای رقابتی برای فروشندگان

نزدیک شدن مصرف کننده به فروشندگان لوازم خانگی

هزینه تبلیغاتی بسیار پایین برای فروشندگان لوازم خانگی

سایتی مفید و بدون هیچ هزینه برای خریداران لوازم خانگی

جستجوی راحت در میان محصولات و فروشندگان لوازم خانگی و یافتن بهترین و نزدیکترین گزینه

نکته مهم:

در این سایت هیچگونه خرید و فروشی انجام نمی شود و فروش محصولات صرفاً  در فروشگاهها و شرکتهائی که سایت ایشان را معرفی می کند صورت می پذیرد و در این سایت صرفا فروشندگان ، قیمت و محصولاتشان را معرفی می کند.

این سایت توسط آقای سید علی مرتضوی تهیه و راه اندازی شده است و کلیه حقوق آن برای ایشان محفوظ می باشد