مقالات

درآمد شرکت ال جی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ میلادی

برند ال جی

درآمد شرکت ال جی در سه ماهه سوم سال 2018 رکرود 15.4 (حدود 14 میلیارد دلار) تریلیون ون را ثبت کرد که در واقع بالاترین درآمد سه ماهه در تاریخ ال جی است .

شرکت ال جی درآمد سه ماهه سوم سال 2018 را منتشر کرد. این غول تکنولوژی کره جنوبی 15.4 تریلیون ون درآمد ثبت کرد که در واقع بالاترین درآمد سه ماهه در تاریخ ال جی است مقایسه این حجم فروش با مدت مشابه در سال گذشته رشد 1.3 درصدی را تجربه کرده است

بنا به گزارش منتشرشده، سود عملیاتی این شرکت چشم بادامی ها برابر با 745.5 میلیارد ون (حدود 650 میلیون دلار) است  و سود عملیاتی نسبت به سال گذشته 44.4 درصد افزایش پیدا کند.

ارقام ذکر شده مجموعه درآمدهای اولیه بر اساس K-IFRS بوده و به عنوان سرویسی برای سرمایه‌گذاران قبل از اعلام نتایج قطعی ال جی محسوب می‌شود. گزارش کامل درآمد ال جی الکترونیکس که شامل سود خالص و جزئیات دیگر در مورد هر بخش است  به صورت رسمی اواخر همین ماه اعلام خواهد شد.

شرکت ال جی در جریان نمایشگاه ایفا امسال با اخبار و محصولات جدید توجه بسیاری از بازدیدکنندگان و رسانه ها را به خود جلب کرد.

محصولات جدید ال جی

معرفی یخچال فریزرهای درب بالا و پایین، ارائه گارانتی 20 ساله و یا کاهش مصرف انرژی آن ها بخشی از شگفتی های این شرکت پیشگام صنعت لوازم خانگی بود. طبق گفته ی مدیر بخش لوازم خانگی ال جی، این شرکت با معرفی این سری یخچال فریزرهای جدید با برچسب انرژی A+++ تعریف نوینی از مصرف انرژی و استاندارد را ارائه می دهد.

محصولات شرکت ال جی

بازار لوازم خانگی تا حد زیادی تحت تاثیر تنش های سیاسی و جنگ تجاری میان آمریکا و چین قرار دارد و علیرغم این مشکلات، برندهای تولید کننده لوازم خانگی کره جنوبی از عملکرد موفقی برخوردار هستند.

ال جی پیش از این، با کسب امتیاز 80 از شاخص رضایتمندی مشتریان آمریکا در جایگاه سوم محبوب ترین برند لوازم خانگی این صنعت قرار گرفت.

ال‌ جی ، این شرکت بزرگ را بیشتر بشناسید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *