مقالات

تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر ال‌جی در نمایشگاه CES 2019

تلویزیون OLED

شرکت ال جی قرار است که در نمایشگاه CES ژانویه 2019 از تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر خود که قابل انعطاف و لمسی است رونمایی کند.

 این احتمال نیز وجود دارد که سال آینده‌ی میلادی شاهد عرضه‌ی تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر ال‌جی به بازار باشیم.

به طور پیش فرض، تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر ال جی در نمایشگاه CES عرضه خواهند شد. البته این شرکت اولین بار تکنولوژی صفحه نمایش منعطف را در همان رویداد در سال 2016 معرفی کرده بود. طبق گفته ال جی یکی از بزرگترین مزیت ‌های چنین محصولی، امکان جمع کردن و مخفی‌ سازی آن در اوقاتی است که از آن استفاده نمی ‌شود. این می تواند برای جابجایی تلویزیون های بزرگ از خانه ای به خانه دیگر نیز مفید باشد.

تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر

تلویزیون اولد (OLED)  چیست

جابجایی و حمل و نقل راحت

علی رغم دستاوردهای بزرگ تولیدکنندگان در عرصه تلوزیون ‌ها طی سال‌های اخیر، هنوز هم کسانی که در خانه‌ های کوچکی زندگی می‌کنند، از فضای اشغالی تلویزیون خود ناراضی هستند. بدین ترتیب افراد با تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر می‌توانند صفحه نمایش انعطاف پذیر تلوزیون خود را هر زمان که بخواهند باز یا جمع کنند. در حالت جمع شده این تلویزیون می تواند اطلاعاتی مربوط به آب و هوا و ساعت را نشان دهد و یک ظاهر جذاب برای دکور منزل نیز فراهم کند.

ال جی پیشتار صنعت اولد

ال جی سال هاست در زمینه تلویزیون های OLED پیشتاز است و بزرگترین پنل های اولد را در دنیا می سازد. اکنون این شرکت دست روی نوع انعطاف پذیر گذاشته که می تواند لوله شود. به نظر می رسد که این محصول اکنون در حالت آماده به بازار است و ال جی برنامه آن را برای رونمایی رسمی در CES 2019 چیده است.

تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر

عرضه تلویزیون قابل انعطاف ال جی

بنابراین سال 2019 سالی است که ال جی تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر خود را در دسترس کاربران قرار خواهد داد. این تکنولوژی اکنون دنیا را تسخیر کرده و بسیاری از شرکت ها از جمله هوآوی، سامسونگ و اپل به دنبال تولید کردن گوشی با صفحه نمایش قابل انعطاف هستند. ال جی نیز حرکت هایی را در این زمینه آغاز کرده اما به نظر می رسد که عجله ای در این خصوص ندارد و فعلا به فکر تلویزیون OLED انعطاف‌پذیر خود است.

برخی نمایشگاه CES2019 را محفلی برای معرفی تکنولوژی محصولات انعطاف پذیر می دانند و باید منتظر رونمایی این محصولات در نمایشگاه فوق الذکر باشیم.

 

علاوه براین، زمزمه هایی برای عرضه گوشی با صفحه نمایشگر تاشنوده از سوی ال جی شنیده می شود و این در حالی است که انتظار می رود، سامسونگ در جریان کنفرانس توسعه دهنگان خود در هفته آینده از گوشی تاشنوده خود رونمایی کند.

 

تلویزیون هایی که دارای تکنولوژیاولد (OLED) هستند

 

 

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *