مقالات

برتری مینی واشر در ماشین لباسشویی TWINWash ال‌جی

ماشین لباسشویی TWINWash

ماشین لباسشویی TWINWash ال جی در یک زمان میتواند دو شستشوی مختلف را برای شما انجام دهد که شاید شما فکر کنید. شبیه لباسشویی های دوقلو است ولی در این ماشین لباسشویی شما میتوانید برخلاف تفکرتان دو دسته لباس مجزا را به طور همزمان بشویید.

مینی واشر محصول جدید خانواده ال جی، برای شستن لباس های زیر، ظریف و لباس های کودکان طراحی شده است.
تکنولوژی Wave Wash با عملکردی همانند شستشو با دست، به لباس ها آسیبی نمی رساند. شستشویی بی نظیر و بهداشتی ارایه می دهد. با دانلود برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی TWINWash از اینترنت، برنامه مناسب خودتون رو انتخاب کنید.

ماشین لباسشویی TWINWash

در ماشین لباسشویی اصلی، لباس های معمولی با حجم بالا را بشویید، در حالیکه مینی واشر  Mini Washer در حال شستشوی لباس های ظریف به صورت همزمان است. همچنین با سیستم شستشوی سریع، ماشین لباسشویی TWINWash می توانید در هر بار شستشو تا ۳۰ دقیقه در زمان صرفه کنید.

مشخصات محصول ماشین لباسشویی TWINWash را ببینید

ماشین لباسشویی TWINWash

از مهمترین مشخصه های ماشین لباسشویی TWINWash داشتن یک شوینده اختصاصی کوچک و منحصر به فرد برای استفاده های خاص است. زمانی که شما نگران شستشوی لباسهای کوچک، ظریف و حساس به صورت روزانه هستید این مینی واشر قدرتمند و مدرن به کمک شما می آید و تمام این نگرانی ها را بر طرف میکند.

ماشین لباسشویی TWINWash

لباس شویی مینی با موتور اینورتر دایرکت درایو خود شستشوی Wave Wash که الهام گرفته از شستشوی با دست برای لباس های حساس مثل لباس کودک و لباس های زیر است به راحتی و با کیفیت بالا نیازهای شما را بر طرف می سازد. با توجه به ظرفیت کم ۲ تا ۳٫۵ کیلوگرم در مدلهای مختلف و برنامه ریزی برای لباسهای حساس یک انتخاب خوب برای استفاده روزانه می باشد.

Slim Inverter DD(موتور باریک اینورتر دایرکت درایو)

در نتیجه ی کوچکترشدن ابعاد موتور و تناسب آن با مینی واشر ‏٬ کنترل دقیق وطول عمر بالای آن حاصل شده است.

ماشین لباسشویی TWINWash

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *