مقالات

برتری یخچال های ساید بای ساید درب فرانسوی/French Door

ساید بای ساید درب فرانسوی

یخچال ساید بای ساید درب فرانسوی (French Door) ترکیبی از محبوب ترین ویژگی های مدل های مختلف یخچال فریزر است یخچال ساید بای ساید درب فرانسوی (French Door) می توان گفت مناسب ترین یخچال های بازار هستند و جزء زیباترین یخچال های سای بای ساید است

این یخچال ها از نظر مصرف انرژی نیز به عنوان یکی از کم مصرف ترین مدل های بازار به شمار می آیند. از مهم ترین مشخصه های این یخچال ها می‌توان به طراحی زیبا و جذاب، گنجایش بالا برای نگهداری مواد غذایی، انعطاف‌ پذیری و مجهز بودن به جدید ترین فناوری ‌های سرما ساز که امکان حفظ طراوت آسیب پذیرترین مواد غذایی را به مدت طولانی‌ تر فراهم می‌سازد، اشاره کرد.

فضای زیاد

این یخچال ها به دلیل نوع طراحیشان می توانند در آشپزخانه هایی با ابعاد و اندازه معمولی (یعنی نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک) مورد استفاده قرار بگیرند، با استفاد از این مدل از یخچال فریزرها فضای بسیار بزرگ تری نسبت به دیگر مدل ها در اختیار خواهید داشت.  این مطلب را خانم های خانه دار که بسیار پیش آمده که از کمبود فضا آزرده خاطر شوند درک می کنند. پس بزرگ تر به نظر آمدن فضای آشپزخانه با استفاده از لوازم خانگی مناسب بسیار اهمیت دارد. درب های باریکی که برای باز شدن این نوع از یخچال استفاده شده، مانند سایر درب های تمام عرض نیست که به فضای زیادی برای باز شدن نیاز داشته باشد. این ویژگی برای آشپزخانه هایی با فضای کم بسیار مفید است و به هنگام در آوردن یک میان وعده از یخچال کل آشپزخانه را مسدود نخواهید کرد. مزیت دیگری که این درب ها دارند این است که به اندازه درب های بزرگ یخچال های قدیمی سنگین نیستند.

مطلب مرتبط : معرفی Insta View در یخچال ساید ال جی

طراحی زیبا

اگر شما هم از خم شدن های خسته کننده برای گذاشتن و برداشتن مواد غذایی در طبقات مختلف و قفسه های میوه و سبزیجات یخچال بیزار هستید استفاده از این مدل از یخچال برای شما بسیار مناسب خواهد بود شاید بسیار پیش آمده که به مواد کوچک دید مناسبی نداشته و آن ها را فراموش کنید. با داشتن این مدل از یخچال فریزر از این مشکلات در امان خواهید بود. کشو میوه و سبزیجات در این یخچال ها به حدی بالاست که شما می توانید به راحتی داخل آن را ببینید و به آنها دسترسی داشته باشید علاوه براینکه بر خلاف یخچال های سنتی، فریزر این مدل یخچال ها در قسمت پایین قرار دارد تا بتوانید مواد غذایی منجمد را که کمتر مورد نیاز هستند، در آن قسمت نگهداری کنید این تغییر به طرز هوشمندا نه ای در ساید بای ساید درب فرانسوی مورد توجه قرار گرفته است.

ساید بای ساید درب فرانسوی

مصرف بهینه انرژی

وقتی درب یخچال را باز می کنیم، هوای خنکی که برای سرد شدن آن میزان زیادی از انرژی برق استفاده شده به بیرون می آید و این انرژی، با بسته شدن یخچال باید دوباره مصرف شود که باعث بالا رفتن هزینه برق منزل شما خواهد شد. اما به دلیل طراحی خاص یساید بای ساید درب فرانسوی، نیمی از درب باز شده و میزان هوای خارج شده کاهش می یابد. بعلاوه اگر یخچال شما دارای یک کشو باشد، می توانید موادی را که در طول روز زیاد مورد استفاده قرار می دهید مانند میوه و سبزیجات و تنقلات را در آن بگذارید و به این ترتیب در هر بار دسترسی هوای خنک کمتری را از دست خواهید داد 

گزینه های ذخیره سازی انعطاف پذیر

ساید بای ساید درب فرانسوییکی از نا امید کننده ترین مسائل در مورد اغلب یخچال فریزر ها این است که با موادی که می خواهیم در داخل آن ذخیره سازی کنیم تطبیق داده نمی شود . شما نمی توانید یک جعبه بزرگ پیتزا را در داخل یخچال فریزر خود جا دهید چون شما تنها از نصف عرض یک یخچال فریزر معمولی استفاده می کنید . اما ساید بای ساید درب فرانسوی گزینه های متعددی برای گزاشتن سایز های مختلف مواد غذایی به شما ارائه می دهد .

شما حتی با استفاده از عریض ترین مدل های یخچال فریزر ساید بای ساید مطمئنا برای جا سازی یک سری اقلام بزرگ با مشکل مواجه خواهید شد . تنها راه حل ممکن , راه حلی ست که ساید بای ساید درب فرانسوی با دارا بودن کشو ها و قفسه های قابل تنظیم به شما ارائه می دهد . به این ترتیب شما می توانید ارتفاع و سطوح قفسه ها را بر اساس نیاز خود و آنچه که می خواهید در یخچال قرار دهید تنظیم و آن را تطبیق دهید .

برای خرید لوازم خانگی این مطلب را بخوانید :۱۰ ترفند برای خرید لوازم خانگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *