مقالات

با برخی برنامه های ماشین لباسشویی بیشتر آشنا شوید

برنامه های ماشین لباسشویی

امروزه ماشین لباسشویی در اکثر خانه های وجود دارد و نقش مهمی در کمک با خانواده بر عهده دارد با توجه به این نقش مهم سازندگان ماشین لباسشویی از تکنولوژی ها مختلف در جهت ارتقا کیفیت شستشو بهره برده و سعی کرده اند برنامه های ماشین لباسشویی را متنوع و پیشرفته کنند

در زیر برخی برنامه های ماشین لباسشویی برند های مختلف را توضیح داده ایم 

I-DOS

I-DOS (آیدُز) کوتاه شده‌ی عبارت (Intelligent Automatic Dosing System) است که به معنی سیستم خودکار تقسیم کننده هوشمند است. این سیستم مواد شوینده موجود در دستگاه را طوری تقسیم می‌کند که پس از پر کردن مخزن لباسشویی نیازی به شارژ مجدد تا ۲۰ سیکل شستشوی بعدی نمی‌باشد. با استفاده از این تکنولوژی می‌توانید از مصرف سالیانه ۱۱ لیتر مواد شوینده و حجمی معادل ۵۸ وان پر از آب صرفه‌جویی نمایید. در کشو تعبیه شده برای مواد شوینده ۲ جایگاه برای I-DOS (برای مایع شوینده و نرم کننده) و یک جایگاه برای پودر لباسشویی قرار داده شده است و بدین وسیله شما می‌توانید هم از پودر و هم از مایع شوینده برای شسشتشو البسه خود استفاده نمایید.

VARIO PERFECT

Vario perfect جهت بهینه کردن و تعدیل زمان و انرژی مصرفی به همراه نتیجه شستشوی عالی می‌باشد، همچنین این لباسشویی  دارای سنسور گردش آب به منظور صرفه‌جویی و استفاده بهینه است.
سیستم (VarioPerfect) به شما اجازه می‌دهد که براساس نیازتان حالت شستشوی سریع و یا حالت شستشوی اقتصادی را انتخاب نمایید. درحالت اقتصادی (EcoPerfect ) بین ۲۰ تا ۳۰ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی خواهد شد. در مدل‌های ۸ کیلویی حتی با استفاده از تمام ظرفیت دستگاه و پرکردن آن همچنان به میزان ۳۰٪ نسبت به برچسب A صرفه جویی بیشتری انجام می‌گیرد.
درحالت شستشوی سریع (SpeedPerfect) عملیات شستشو تا ۶۰٪ سریع‌ترانجام می‌پذیرد. درضمن Eco perfect با تمام برنامه‌ها به جز شستشوی ۱۵ دقیقه‌ای و شستشوی البسه پشمی قابل ترکیب می‌باشد.
شاید این مطلب برای شما جالب باشد : برترین های ماشین لباسشویی درسال ۲۰۱۸
steam refresh
نخستین سود یک ماشین لباسشویی  با قابلیت بخارشوی از بین بردن لکه‌‌های بسیار سخت است. این فن‌آوری می‌‌تواند آب را تا ۲۱۲ درجه سانتی‌گراد گرم کرده و بخار آب در محفظه منتشر کند. بخار به فیبرهای غذایی که معمولا به سختی از روی لباس پاک می‌شوند نفوذ کرده و کمک می‌کند که با مصرف مقدار کمتری مواد شوینده ، اثر لکه‌بری بیشتری داشته باشد. در عین حال این فن‌آوری با وجود شستشوی قوی‌تر، کمترین صدمه‌ای به بافت تار و پود لباس نمی‌زند. با این تکنولوژی مطمین خواهید بود که باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا به طور کامل از بین می‌روند و در عین حال، به اتو کردن لباس‌ها کمک شایانی می‌کند.
مزایای بخارشوی :
– ضد چروک (Steam Refresh)
– از بین بردن باکتری‌های آلرژی‌زا
با این برنامه (steam Refresh) می‌توانید لباس‌ها را در عرض ۲۰ دقیقه نو کرده، چروک‌ها بدون اتو کشیدن ناپدید شده و بوی عرق از لباسی که تنها شاید یک بار پوشیده شده و نیاز به شستن ندارد، رفع شود. بنابراین می‌توانید وقت کم‌تری را صرف شستن لباس‌ها کنید و در عوض به کارهای مورد علاقه خود بپردازید.
تکنولوژی steam refresh
Air wash
Air wash بو زدایی و استرلیزه کردن لباس‌ها بدون استفاده از آب در مدل Q1492 با استفاده از هیتر موجود در بالای لباسشویی و با گردش هوای داغ، کار بو زدایی و ضد عفونی کردن لباس‌ها را انجام می‌دهد. این کار با انتخاب عملکرد بو زدایی به مدت ۲۹ دقیقه و عملیات ضدعفونی کردن به مدت ۵۹ دقیقه صورت می‌گیرد.

این قابلیت انقلابی درعرصه مقابله با بوهای نامطبوع و چروک لباس می‌باشد که عوامل آلرژی‌زای میکروسکوپی، باکتریهای مضر و میکروبها را کاملا از بین می‌برد.

دراین سیستم لباسهایی که قبلا شسته و در اثر استفاده مکرر، به بوی نامطبوع آغشته شده‌اند، بدون استفاده از آب و مواد شوینده با قراردادن در کوران هوای داغ ضدعفونی شده و ضمن از بین رفتن چروکها، بوهای نامطبوع نیز از بین می‌رود.
تکنولوژی Air wash
ماشین لباسشویی که تکنولوژی های بالا را دارند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *