مقالات

شرکت ال جی الکترونیک پیشگام در بازار لوازم خانگی هند

برند ال جی
شرکت ال جی الکترونیک قصد دارد تا با عرضه محصولات پریمیوم خود در بخش لوازم خانگی به بازار فروش سالیانه این شرکت را ارتقا داده و از 30 به 50 درصد برساند.

شرکت ال جی الکترونیک

شرکت ال جی الکترونیک قصد دارد تا با عرضه محصولات پریمیوم خود در بخش لوازم خانگی به بازار فروش سالیانه این شرکت را ارتقا داده و از 30 به 50 درصد برساند.

مدیر فروش بخش لوازم خانگی ال جی معتقد است که بازار هند از آمادگی لوازم برای پذیرش محصولات پریمیوم برخوردار بوده و خواهان پرداخت پول بیشتر برای محصولات با کیفیت تر هستند.

وی با اشاره به تلویزیون های الد این شرکت عنوان کرد:«ممکن است در ابتدا این محصولات با قیمت بالایی عرضه شوند اما به تدریج از قیمت آن ها کاسته می شود.»

شرکت ال جی در حال حاضر با کسب 35 درصد از سهم بازار یخچال فریزر و ماشین لباسشویی های کشور هند حرف اول را در این حوزه می زند.

این مطلب را بخوانید : درآمد شرکت ال جی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ میلادی

شرکت ال جی در رقابت سخت با تولید کنندگان و محصولات ارزان چینی قرار دارد که کپی از قابلیت های محصولات ال جی، کار را برای این غول فناوری کره جنوبی سخت تر کرده است.

علاوه براین، ال جی قصد دارد تا یخچال های دور-این-دور InstaView را به بازار هند عرضه کند.این یخچال فریزرهای ال جی مجهز به یک پنل هستند که با ضربه زدن روشن شده وسپس می توان داخل یخچال را مشاهده کرد.

قابلیت مذکور این یخچال های ال جی به کاهش مصرف انرژی کمک می کند زیرا کاربران می توانند بدون باز کردن درب یخچال، مواد غذایی موجود در یخچال را مشاهده کنند.

لازم به ذکر است که ال جی الکترونیک به دنبال سیاست های محافظه کارانه ترامپ، کارخانه تولید لوازم خانگی خود را طی دوماه آینده در آمریکا راه اندازی می کند.

منبع خبر : الکا ایران

به اینستاگرام ما سر بزنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *