مقالات

ال جی استایلر (LG Styler) چیست و چه کاربردی دارد

ال جی استایلر

ال جی استایلر (LG Styler)، دستگاه مراقبت از لباس ال جی است که می‌تواند با سرعت و دقت بالایی، حس تازگی روزانه را به لباس برگرداند و گرد و غبار، آلودگی‌ها و چروک را از روی لباس‌های شما از بین ببرد.

تا به حال چیزی در مورد «شستشوی خشک» شنیده­‌اید؟ شاید به نظر عجیب بیاید ولی این روش به تازگی تبدیل به یکی از محبوب­ترین روش­‌های شستشو شده است. فناوری جالبی که در این فرآیند نقش کلیدی را بازی می­‌کند بخار است. فناوری پیشرفته‌ای که علاوه بر تمیز کردن و ضد عفونی کامل در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی بسیاری کرده و بهره‌وری بالاتری دارد و مهم­‌تر از همه می­‌تواند بدون افزایش رطوبت هر چیزی را کاملا تمیز و ضدعفونی کند.

استایلر

این روش تمیز کردن در شستشوی لباس و به خصوص برای تمیز کردن آلودگی‌های موجود در هوا و به‌ خصوص گرد و غبار بسیار موثر است. به خصوص در حال حاضر که با توجه به گرم شدن هوا و برخی مشکلات زیست محیطی، طوفان‌های گرد و غبار زیادی به پا شده و شهرهای زیادی از ایران را طعمه خود می‌کنند. در حقیقت شستن روزانه لباس‌هایی که به خاطر گرد و غبار آلوده شده‌اند غیر منطقی است. شاید با خود فکر کنید چاره‌ای جز این کار نداریم ولی به تازگی محصولی به ایران آمده که دقیقا برای چنین شرایطی طراحی شده است.

ال جی استایلریکی از جدیدترین محصولات ال جی که به سلامت خانواده و مواظبت از سالمندان و کودکان کمک بسیاری می‌کند ال جی استایلر است. LG Styler یک محصول مراقبت از لباس است که می‌تواند با سرعت و دقت بالایی حس تازگی روزانه را به لباس برگرداند. ال جی Styler علاوه بر از بین بردن گرد و غبار، در برطرف کردن آلودگی‌هایی که با چشم دیده نمی‌شوند نیز بسیار کارآمد عمل می‌کند. بخار داغی که درون دستگاه به کار می‌رود 99.9 درصد از میکروب‌ها و باکتری‌هایی که در عمق لباس‌ها و اسباب‌بازی‌های نرم نفوذ کرده‌اند را از بین می‌برد. سازمان‌های معتبر آزمایش محصول، شامل بنیاد حساسیت بریتانیا (BAF) و موسسه تحقیق و آزمایش پوشاک کره (KATRI)، امکانات استریلیزه کردن بخار در استایلر ال جی را مورد آزمایش قرار دادند و موثر بودن آن را تایید کردند.

مهمترین ویژگیهای استایلر

به لباس‌ها در فضای آرام منزل خود حس طراوت ببخشید

بوهای ناخوشایند، مواد آلوده‌کننده مضر، رطوبت زیاد، چین و چروک، لباس‌های فصلی و حتی لباس‌هایی که شستن آنها دشوار است. از بین بردن سریع و کامل آنها با خیال راحت در منزل.

مراقبت از لباس با تکنولوژی بخار

استایلر ال جی دارای نفوذ عمیق ™TureSteam که شامل آب خالص و آویز با حرکت ملایم است که به کاهش مواد آلرژی‌زا، بوها و چین‌وچروک‌های لباس‌های شما کمک می‌کند. سیستم خشک‌کن با دمای کم، لباس‌ها را سریع‌تر از هوای آزاد خشک می‌کند و از آب‌رفتن و ایجاد آسیب توسط گرما به لباس‌ها جلوگیری می‌کند.

از بین بردن بوی نامطبوع و چین‌وچروک لباس‌ها

 LG Styler بوهای بد و نامطبوع لباس مانند بوی سیگار، بوی غذا، بوی بد حاصل از تعریق بدن و سایر بوهای بد را از بین می برد و احساس طراوت را در آن ایجاد می کند.

گاهی اوقات لباس های فصلی که مدتی استفاده نشده اند و برای مدت طولانی در کمد قرار گرفته اند، به مرور بوی نامطبوعی به خود می گیرند.LG styler  این بوی ناخوشایند را به راحتی زدوده و لباس ها را همچون روز اول با طراوت می سازد.

همچنین استایلر دارای یک کیت خوشبو کننده است که می تواند علاوه بر  از بین بردن بوی نامطبوع، بوی خوشایند مدّ نظر شما را نیز به لباسها بیافزاید.

مراقبت از کت و شلوار، پیراهن، ژاکت و سایر لباس‌ها تنها با لمس یک دکمه انجام می‌شود و لباس‌های شما همیشه در بهترین فرم خود قرار خواهند داشت. از بین بردن بوی لباس‌ها و طراوت بخشیدن به آنها!

طراوت بخشیدن به لباس

مراقبت بهداشتی

کاهش چشمگیر مواد آلرژی‌زا

روش سالم برای مراقبت لباس‌های شما!
مواد آلرژی‌زا و باکتری‌ها تا 99.9% توسط ™TrueSteam کاهش پیدا می‌کنند. مراقبت بهداشتی از پارچه و وسایلی که شستشوی آنها غیرممکن است. ™TrueSteam شامل 100% آب و بدون مواد شیمیایی است.

Global_Styler_Brown_2017_Feature_05_BAF

خشک کن ملایم

پیشگیری از چین‌وچروک و آسیب دیدن لباس

خشک کردن ملایم لباس‌هایی که نیاز به مراقبت ویژه دارند بدون نگرانی در مورد آسیب دیدن یا کوتاه شدن آنها. دیگر از رطوبت یا آسیب دیدن احتمالی لباس‌ها خبری نیست – لباس‌های باطراوت و تمیزی که انتظار دارید!

تصور کنید باید به سرعت برای حضور در یک مراسم لاکچری خود را آماده کنید و لباس شما چروک های سطحی پیدا کرده، از طرفی فرصتی برای خشک شویی لباسها ندارید، چه باید کرد؟

از برنامه  Refresh استفاده کنید،  True Steamو آویز متحرک چروک های سطحی لباس را از بین می برند. توجه داشته باشید که این دستگاه کمد خشکشویی نیست ولی نیاز شما را به مراجعه به خشکشویی  به شدت  کاهش خواهد داد.

حفظ خط اتوی شلوار و جلوگیری از چروک های پشت زانو که باعث آراستگی شلوار می شود با کمک ال جی استایلر به سادگی میسّر خواهد بود.

محافظت از لباس

رطوبت‌گیری

طراوت بخشیدن به فضای منزل شما

لباس‌ها و نیز کمد لباس و فضای درون منزل را تازه نگه دارید. LG Styler به فضای محیط و لباس‌های مجاور طراوت می بخشد.

خط اتوی شلوار

اتوی شلوار

ایجاد خط اتوی بی‌نقص روی شلوارها

در عین اینکه چروک کلی شلوار را از بین می‌برد، خط اتوی شلوار را صاف نگه می‌دارد. مراقبت سریع و آسان از شلوارهای شما.

سیستم هوشمند

™SmartThinQ

زندگی هوشمند با WiFi

فناوری ™SmartThinQ به شما اجازه می‌دهد از هرکجا و در هر زمان بتوانید از لباس های گرانبهای خود مراقبت کنید. شما می‌توانید مصرف برق هر برنامه را کنترل یا بوسیله دانلود برنامه های جدید، از آنها استفاده نمایید.

خشک کردن لباسهای خیس در روزهای بارانی:

لباس های باران خورده و خیس خود را نمی توانید به همان صورت خیس در داخل کمد قرار دهید، در این حالت با استفاده از برنامه Gentle Dryاز مزایای سیستم خشک کن ملایم و   چروک زدایی بهره مند شوید.

اقلام غیر قابل شستشو:

به راحتی می توان لباس های ورزشی را از بوی عرق و آلودگی ها پاکسازی نمایید. شستن عروسک پارچه ای، پتو، بالش و سایر اقلامی که به راحتی قابل شستشو نیستند با استایلر به سادگی امکانپذیر است.

لوازم خانگی هوشمند ال جی؛ خانه‌ای هوشمند تر از صاحب‌خانه

دارای گواهی BAF

در رابطه با کاهش قرارگیری در معرض کنه‌های آلرژی‌زای گرد و غبار خانگی و کاهش قارچ‌ها و کنه‌های زنده گرد و غبار خانگی مورد آزمایش قرار گرفت.

Global_Styler_Brown_2017_Feature_05_Intertek

آزمایش‌شده توسط Intertek

طبق آزمایش و گواهی شرکت Intertek، این دستگاه 99.9% باکتری ها را از بین می برد.

Global_Styler_Brown_2017_Feature_05_BAF

دارای گواهی BAF

در رابطه با کاهش قرارگیری در معرض کنه‌های آلرژی‌زای گرد و غبار خانگی و کاهش قارچ‌ها و کنه‌های زنده گرد و غبار خانگی مورد آزمایش قرار گرفت.

Global_Styler_Brown_2017_Feature_05_Intertek

آزمایش‌شده توسط Intertek

طبق آزمایش و گواهی شرکت Intertek، این دستگاه 99.9% باکتری ها را از بین می برد.

از بین بردن باکتری ها

جوایز متعدد برای ال جی استایلر

هیچ یک از این ویژگی‌های کاربردی از طرف دید صنعت پنهان نمانده است. ال جی استایلر لیستی بلند از جوایز رسانه‌های معتبر و انجمن‌های صنعتی دارد. استایلر در نمایشگاه CES 2016 جایزه 2016 CES Innovation Awards Honoree را به عنوان بهترین ابتکار به خود اختصاص داد و به تازگی از Architectural Record جایزه افتخارآمیز 2016 Best in Category Award به عنوان بهترین محصول در دستگاه‌های مراقبت از لباس را کسب کرد. به علاوه، استایلر دو جایزه جداگانه 2016 TWICE Picks Award و 2016 TWICE VIP Award را از مجله آمریکایی محصولات الکترونیکی مصرفی TWICE دریافت کرد.

ال جی استایلر

ال جی با عرضه استایلر امیدوار است دیدگاه مشتریان نسبت به حفظ و مراقبت از لباس را تغییر دهد. در حالی که نگه داشتن لباس‌ها در وضعیت مناسب نیازمند روند سخت و مداوم اتوکشی و چروک زدایی بود، حالا تنها با فشار یک دکمه تمام این کارها انجام می‌شود. اکنون، مشتریان وقت بیشتری برای لذت بردن از زمان آزاد بعد از کار دارند و هنوز هم می‌توانند صبح روز بعد تمیز و مرتب باشند. ال جی استایلر با گسترش ویژگی‌های متنوع مراقبت از لباس برای افراد پرمشغله، در حال تبدیل شدن به محصولی ضروری برای خانه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *