مقالات

ال‌ جی استایلر؛ آینده سیستم‌های مراقب از لباس

ال‌جی استایلر

ال‌ جی در نمایشگاه CES 2019 با معرفی دستگاه ال جى استایلر (مراقبت از لباس) جدید و باشکوه خود که درب آینه‌ای سیاه‌رنگ دارد باور همیشگی در مدیریت کمد لباس‌ها را به چالش می‌کشد.

ال‌ جی الکترونیکس دستگاه استایلر جدید خود را که یک سیستم انقلابی در مراقبت از لباس است در نمایشگاه CES 2019 معرفی می‌کند. این دستگاه جدید اکنون به آینه‌ای سیاه‌رنگ روی درب خود تجهیز شده و با این طراحی جدید توانسته برنده جایزه نوآوری از نمایشگاه CES 2019 شود.

LG-Styler-5-Hangers-001

مدل‌های جدید از این دستگاه مراقبت از لباس ال‌ جی در حوزه مراقبت از لباس در ظرفیت‌های بزرگ برای خانواده‌های آینده‌نگر و آینه هوشمند با سرویس هوش مصنوعی برای ایجاد تجربه‌ای کاملا جدید از تجربه مجازی مد به نمایش گذاشته می‌شود.

LG-Styler-3-Hangers-002

ال‌ جی استایلر با درب آینه‌‌ای مشکی (LG Styler Black Tinted Mirror Glass Door) کارایی، شکوه و زیبایی را با طراحی مدرن‌تر و بهتر خود و هم چنین توانایی تمیز و بهداشتی نگه داشتن و حفظ بهترین ظاهر لباس به خانه مشتریان می‌آورد. ال‌ جی استایلر جدید علاوه بر این که ظاهر زیبا و چشم‌نوازی دارد قادر است در آن واحد از ۴ دست لباس، که شامل یک شلوار روی درب دستگاه می‌شود، بدون زحمت و خیلی راحت مراقبت کند. قابلیت‌های تشخیص یا عیب‌یابی هوشمند (™Smart Diagnosis) و هوش مصنوعی (™SmartThinQ) به کاربران امکان بهره‌مندی از پشتیبانی سریع و دقیق را با کمک دستیار گوگل و صدای خود کاربر می‌دهد.

LG-Styler-3-Hangers-001

مطلب مرتبط:
ال جی استایلر (LG Styler) چیست و چه کاربردی دارد

فناوری بخار ™TrueSteam ال‌ جی در قلب دستگاه ال‌ جی استایلر نهفته است و می‌تواند ۹۹.۹ درصد از میکروب‌ها و باکتری‌های موجود در لباس‌ها را از بین ببرد و کمد رخت و لباس‌های مشتریان را تمیز و بهداشتی نگه دارد. لباس‌هایی که در این دستگاه آویزان می‌شوند با تکان‌ها و لرزش‌های آرام عاری از هر گونه چروک و بوی نامطبوع و زننده می‌شوند و قابلیت خشکشویی Gentle Dry نیز رطوبت را به سرعت و به طور کامل از لباس‌ها برطرف می‌کند. خشکشویی با پمپ حرارتی (Heat Pump Drying) مصرف انرژی را از طریق بازیافت گرمای ناشی از حرارت بالا و رطوبت داخل استایلر کاهش می‌دهد. قابلیت Pants Crease Care نیز ظاهر شلوار را با از بین بردن چروک و ایجاد خط اتوی تیز بدون نیاز به اتو تمیز، اتوکشیده و مرتب جلوه می‌دهد.

LG-Styler-5-Hangers-002

در نمایشگاه CES 2019، علاوه بر این استایلر جدید با درب آینه‌ای مشکی یک استایلر بزرگ نیز به نمایش گذاشته می‌شود که مخصوص خانواده‌های بزرگ‌تر طراحی شده است و ۵ دست لباس را روی رخت‌آویزش جای می‌‌دهد. ال‌جی در غرفه خود از آینه هوشمند و سرویس هوش مصنوعی مجازی برای پرو لباس نیز پرده‌برداری می‌کند. آینه ‌ThinQ ال‌ جی می‌تواند تجربه شما از مد هوشمند را سفارشی کند و لباس‌های مجازی را برای پرو به شما پیشنهاد بدهد. بنابراین، مشتریان می‌توانند بدون امتحان کردن لباس داخل مغازه یا فروشگاه مدل مورد نظر خود را خریداری کنند.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *